Kontakt

Artifon AB har sitt kontor mitt i Göteborg, på gångavstånd från Centralstationen.
Välkommen till Artifon!

Adress
Artifon AB
Norra Hamngatan 40
411 06 Göteborg
telefon 031-761 88 10

Här finns vi (karta)

Personal

Alf Berntson

Akustik- och AV-konsult, VD, Tekn.Lic
Tel: 031 - 761 88 10
Mobil 0708-80 18 65
alf@artifon.se

Malin Ridderstad

AV- och ljuskonsult
Tel: 031 - 761 88 15
Mobil 0721-81 88 15
malin.ridderstad@artifon.se

Leevi Toratti

Akustik- och AV-konsult
Tel: 031-761 88 16
Mobil: 0709-48 88 16
leevi.toratti@artifon.se

Johan Andersson

Akustik- och AV-konsult
Tel: 031 - 761 88 12
Mobil: 0768-51 88 12
johan.andersson@artifon.se

Jonas Karlberg

Akustik- och AV-konsult
Tel: 031 - 761 88 18
Mobil: 0729-61 88 18
jonas.karlberg@artifon.se

Annakarin Berntson

Administratör
Tel: 031 - 761 88 19
Mobil: 0709-63 07 99
annakarin.berntson@artifon.se